מיכל גולדברג
מיכל
גולדברג
מנהלת אדמיניסטרטיבית
המכון לחקר הטיפוח בחינוך, חדר 274
02-5882095
מיכל עובדת באוניברסיטה מזה 5 שנים, והחלה את עבודתה במכון במאי 2017. למיכל B.A. במדעי החברה, תעודת הוראה (בחינוך מיוחד) וM.A. בניהול מלכ"רים של תוכנית שוורץ מבית הספר לעבודה סוציאלית, האוניברסיטה העברית. במסגרת עבודת המסטר שלה, מיכל חקרה את תחום הרווחה הסובייקטיבית של ילדים.
לפני שהתחילה את עבודתה באוניברסיטה, מיכל עבדה למעלה מעשור במועצה לשלום הילד כמנהלת יחידת הפרוייקטים בתחום הרווחה, החינוך והבריאות. כמו כן, מיכל ערכה את השנתון הסטטיסטי "ילדים בישראל".