![נועה קביזון Noa Kabison](https://openscholar.huji.ac.il/sites/default/files/styles/190_250/public/minervacenter/files/noa_01.jpg?m=1716497960&itok=FddLASXg)
נועה
קביזון
סטודנטית למשפטים בשנה ג׳. אני מתעניינת במשפט חוקתי וציבורי, ומקווה לעסוק בתחומים אלו בעתיד. העניין שלי בזכויות אדם נובע מהאמונה שמדובר בנושא שלא רק מקיף אותנו בחיי היום-יום ונוכח בכל תחום מתחומי המשפט, אלא גם נושא הנוגע לקשר החשוב והמרתק בין משפט וערכים. בנוסף ללימודי אני משמשת כעוזרת מחקר בפקולטה למשפטים, בוגרת תוכנית עמיתי לנדוי במרכז אומן-פישר למשפט, כלכלה, ומדיניות ציבורית, ועובדת במשרד המשפטים בלשכת היועצת המשפטית לממשלה.