אודות

 

שיח.זכויות@מינרבה הוא הבלוג הראשון בישראל בנושא זכויות אדם אשר ממוקם באכסניה אקדמית. הבלוג מהווה במה לדיון ברעיונות וסוגיות הנוגעים לזכויות אדם – בישראל, בשטחים, ובעולם - מתוך תפיסה שלכל אדם יש זכויות אדם וזכות למימושן. הבלוג נועד לאפשר שיח בין המתעניינות והמתעניינים בתחום המגיעים מקהילות שונות (אקדמיה, חברה אזרחית, עיתונות, המגזר העסקי ועוד); לקדם מציאת נקודות השקה ושפה משותפת לצד נקודות מחלוקת ודיון; לטפח עניין ומומחיות בזכויות אדם בקרב סטודנטים; ולהנגיש את המחקר האקדמי לקהל לא-אקדמי.

כדי להדגיש את החשיבות של זכויות אדם באמצעות שיח עיוני, מקצועי וציבורי, הבלוג משלב בין פוסטים פרי עטם של מחברים.ות ממגוון תחומי ידע, עיסוק וחיים, לבין פוסטים של סטודנטים.ות מצוות המערכת. בשלב הראשון הבלוג מתפרסם בעברית, בתקווה שבעתיד נפרסם פוסטים גם בערבית.

אנו מזמינים אנשי ונשות אקדמיה, חברה אזרחית, תקשורת, המגזר העסקי והציבורי, שטח, סטודנטים והציבור הרחב: לכתוב, לדון, וללבן נקודות השקה ומחלוקת.

למידע נוסף ושאלות, כתבו אלינו: minerva.hr.blog@mail.huji.ac.il

 

*העמדות המובעות בבלוג הן באחריות הכותבים בלבד, ואינן בהכרח משקפות את עמדותיהם של מרכז מינרבה לזכויות האדם או האוניברסיטה העברית בירושלים.